Телевізор 2E 43A07KFW (2E-43A07KFW)
Виробники
2E
Оптимальний розмір і якість зображення
Звук, що вражає
Для того, аби перегляд улюбленого контенту був максимально комфортним, телевізор оснащено потужними динаміками із загальною номінальною потужністю 20 Вт. Технологія HDR поліпшує відео- та аудіодосвід, роблячи зображення динамічнішим, а звук – насиченим та об’ємним.
Розширені можливості підключення
Завдяки широкому набору інтерфейсів вдасться легко під’єднати будь-які пристрої:
  • 3 × HDMI – для підключення ігрових консолей, комп’ютерів або Blu-ray-програвачів;
  • 2 × USB – для відтворення мультимедійного контенту з накопичувачів;
  • аудіорознім 3,5 мм – для підключення навушників чи зовнішньої аудіосистеми;
  • цифровий S/PDIF забезпечує підключення аудіопристроїв для відтворення якісного звуку;
  • LAN – для швидкого та стабільного підключення до інтернету;
  • слот для карт PCMCIA (CI+).
Широкий вибір каналів і підтримання різноманітних форматів
Зручність у кожній деталі
Комплектовання та енергоефективність
Разом із телевізором у комплекті є: пульт дистанційного керування, батарейки до нього, підставка для комфортного встановлення, посібник користувача, гарантійний талон, мікроафіша та етикетка енергоефективності. Споживання енергії телевізором становить 65 Вт, що забезпечує енергоефективну роботу пристрою.
Bluetooth
так
DDR
1G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
COAX Out, 3 x HDMI, Аудіовихід, 2 x USB, 1 x RJ-45, CI+
Вага з підставкою
6.1 кг
Енергоспоживання
65 Вт
Контрастність
4000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Розміри з підставкою
955 x 622 x 225 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
43"