Телевізор Akai AK50D23UG
Виробники
AKAI
USB для відтворення мультимедійного контенту
HDMI для різних підключень
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
8GB
GPU
Cortex-A55x4
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 3 x HDMI
Вага без підставки
8,4 кг
Енергоспоживання
120 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
Cortex A55x4
Розміри без підставки
1111 х 83 х 645 мм
Розміри з підставкою
1111 х 228 х 705 мм
Технології поліпшення зображення
HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Час відгуку матриці
6mc
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
50"