Телевізор LG 43UR78006LK
Виробники
LG
Переглядайте фільми, телепередачі та багато іншого з надзвичайними деталями за допомогою LED UR78 43” 4K Smart TV від LG. Завдяки вдосконаленому процесору α5 AI увесь ваш улюблений вміст оптимізовано та розширено для забезпечення найкращого досвіду.
AI-процесор a5 4K Gen 6
AI Sound Pro
Розумний помічник
Оптимізатор гри та інформаційна панель
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 1 x RJ-45, Антенний, 3 x HDMI, CI
Вага з підставкою
9 кг
Енергоспоживання
Клас А
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
AI Processor 4K (α5 Gen 6)
Розміри без підставки
967 х 564 х 57 мм
Розміри з підставкою
967 х 621 х 200 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T, аналоговий
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
43"