Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора XoKo XK-CC12-24
Виробники
XoKo
Зарядний пристрій XoKo XK-CC12-24 12/24V, 10A з дисплеєм є інноваційним пристроєм, призначеним для заряджання різних типів акумуляторів автомобілів, АКБ (GEL/SLA). Цей зарядний пристрій має інтелектуальну систему, яка дозволяє автоматично перемикатися між 12 і 24 вольтовими системами, що дозволяє використовувати для заряджання як легкових, так і вантажних автомобілів.
Переваги:
  • РК-дисплей
  • Якісні матеріали
  • Компактні розміри
  • Наявність охолодження
  • Захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання
  • Захист від перезаряджання
  • Повністю автоматичний
  • Підходить більшість типів батарей
  • Легка вага
Характеристики:
  • Тип: зарядний пристрій акумуляторів
  • Потужність: 180 Вт.
  • Масовий зарядний струм: 10А.
  • Вхідна напруга: 110-220 В.
  • Частота вхідної напруги: 50/60 Гц.
  • Особливості: РК-дисплей
  • Технологія сенсорного перемикача: так
  • Охолодження: вентилятор
  • Розміри в упаковці (ВхШхГ): 18.6 x 8.5 x 6 см.
Індикація заряду
РК дисплей
Автоматичний режим (A)
є
Додаткові характеристики
споживана потужність 180 Вт
Мінімальна ємність акумулятора
2 Агод
Максимальна ємність акумулятора
Напруга заряджання
12 В, 24 В
Підключення до батареї
крокодили
Струм зарядки
10 А
Тип
імпульсний
Тип акумулятора
AGM, GEL, кислотний, EFB
Додатково
Особливості
захист від переполюсування, захист від перезаряджання, захист від короткого замкнення
Фізичні характеристики
Габарити
18.6 x 8.5 x 6 см
Вага
500 г
Інші
Виробник
XoKo
Модель
XK-CC12-24
Артикул
XK-CC12-24
Гарантія, міс
12
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора Bosch 0189911030
Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора Bosch 0189921080
Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора XoKo XK-CC12-2A
Зарядний пристрій XOKO 12V/2А (2-30Ah) для автомобільних акумуляторів Особливістю зарядного пристрою є його високотехнологічна на..