Маршрутизатор Keenetic GIGA (KN-1010-01RU)
Маршрутизатор Keеnetic Keenetic GIGA зібрав в собі технології високих швидкостей передачі даних, як по проводах, там і через Wi-Fi. Як видно з назви моделі, він здатний працювати на гігабітних швидкостях, але це тільки по провідній технології Ethernet.
Що відносно Wi-Fi, тут теж справи йдуть не гірше - наявність двох антен і бездротового стандарт IEEE 802.11 b / g / n здатні розігнати швидкість передачі до 300 Мб / сек. Цих показників більш ніж достатньо для домашніх або офісних потреб, що робить модель Keenetic Giga дуже конкурентно здатної в порівнянні з аналогічними апаратами конкурентів.
Управляється маршрутизатор процесором Ralink RT3052 з тактовою частотою 384 МГц. Якщо процесор і не найшвидший, то з оперативною пам'яттю розробники не пошкодували - 64 Мб. Обсяг флеш пам'яті 8 Мб. Радіоблок вбудований в процесор, його робоча частота дорівнює 2,4 МГц, забезпечуючи через дві антени і двоканальний режим швидкість передачі до 300 Мб / с. У процесор також вбудований USB-контролер, реалізований на хабі GL850G.
Keenetic Giga - це відмінний потужний бездротовий маршрутизатор, що підходить для вирішення більшості призначених для користувача завдань. Як програмне забезпечення пристрою використовується остання на початок 2018 року версія операційної системи Zyxel NDMS версії 2.12 і вище. Налаштування Keenetic Giga KN-1010 може виконуватися через веб-конфігуратор, telnet-клієнт або мобільний додаток My.Keenetic.
2010-ий рік запам'ятався всьому світу випуском першого покоління інтернет-центрів з серії Keenetic. Такі пристрої миттєво отримали популярність, тому як дозволяли просто провести настройку Internet і прийом уже такого затребуваного клієнтами IP-телебачення. Устаткування Keenetic працювало з усіма провайдерами і тут не був важливий протокол доступу. А найголовніше те, що ці пристрої не різали швидкість, в них були включені ретельно налагоджені програми та різні функції, які в свою чергу не вимагали сторонніх альтернативних прошивок.
Значення слова Keenetic виражається в синтезі англомовного keen і часто використаного в мережевому середовищі слова netic. Щоб не було складних назв моделей у вигляді набору букв і цифр виробник називає свої пристрої короткими іменами, які легко запам'ятовуються. Серед них Viva, Lite, Air, 4G, Extra, Giga, Omni і Ultra.