Акустична система JBL PartyBox Club 120 White (JBLPBCLUB120SWEP)
Виробники
JBL
Акустична система JBL PartyBox Club 120
  • Потужний професійний звук
  • Футуристичне світлове шоу
  • До 12 годин відтворення музики
  • Сучасний і стильний дизайн
Професійний звук JBL
Футуристичне світлове шоу
До 12 годин ігрового часу
JBL PartyBox
Складана ручка
Водонепроникний
З'єднання декількох динаміків за допомогою Auracast
Інтерфейси
Bluetooth, USB
Живлення
акумулятор
Кількість каналів
2.0
Кількість полос
2
Мінімальна частота відтворення
40 Гц
Мінімальний вхідний опір
4 Ом
Максимальна частота відтворення
20 кГц
Максимальний вхідний опір
12 Ом
Матеріал корпусу
пластик
Підключення
дротове, бездротове
Потужність колонок, Вт
160
Роз'єми
AUX
Тип
портативні колонки
Тип акустичних колонок
об'ємного звучання
Установка
напольна
Час роботи від акумулятора, г.
Чутливість
80 дБ
Додатково
Оснащення
LED підсвічування, регулювання гучності, регулювання тону, бризкозахищеність, функція УМБ
Фізичні характеристики
Вага
11.05 кг
Колір
білий
Інші
Виробник
Модель
PartyBox Club 120 White
Артикул
JBLPBCLUB120SWEP
Гарантія, міс
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Акустична система JBL Go 4 Pink (JBLGO4PINK)
Акустична система JBL Go 4 Purple (JBLGO4PUR)
Акустична система JBL Cinema SB550 Black (JBLSB550BLKEP)
Акустична система Defender SPK 35 5W USB black (65635)
Акустична система Defender SPK 35 5W USB black (65635)Мініатюрні колонки для ноутбука Defender SPK 35. Живлення від порту USB. Кол..