Мікрофон AKG WMS470 Pres Set BD1-50MW (3309H00010)
Виробники
AKG
WMS470 Presenter Set - професійна багатоканальна бездротова мікрофонна система. Доданий конденсаторний мікрофон CK99 L з більш високим рівнем сигналу забезпечує кардіоїдну полярність і природний звук з невеликим підйомом рівня на частоті 10 кГц для додаткової чіткості. У комплект поставки також входить конденсаторний наголовний мікрофон C555 з кардіоїдної полярністю і високою розбірливість навіть при високих рівнях навколишнього шуму. Його вологозахисний екран забезпечує високу ступінь захисту мікрофона від вологи.
Діапазон частот
35- 20000 Гц
Направленість
всенаправлений
Підключення
jack 6.3 мм, XLR
Призначення
мікрофонна система
Розмір
200 × 44 × 190 мм