Монітор LG 27MS550-B
Виробники
LG
Справжні кольори під широкими кутами
Плавні візуальні ефекти. Безперебійний робочий процес
Режим читання
Захист від мерехтіння
Захист від мерехтіння зменшує невидиме мерехтіння на екрані, забезпечуючи комфортний перегляд.
Пориньте в ігри з чіткими зображеннями
Dynamic Action Sync
Black Stabilizer
Компактне робоче місце
Просте та зручне рішення
VESA
75x75 мм
Вага без упаковки
5.5 кг
Вага з упаковкою
5.65 кг
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт
Контрастність статична
1000:1
Крок між пікселами, мм
0.3114
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Регулювання нахилу
-5° ~ +15°
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри без підставки
612 x 362.5 x 56.2 мм
Розміри з підставкою
612 x 492 x 219.4 мм
Співвідношення сторін
16:9
Споживана потужність в робочому режимі
20 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Black Stabilizer, Flicker Safe, CrossHair, Dynamic Action Sync, Reader Mode, Super Resolution+
Тип монітора
Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 x Нeadphone, 2 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
27"