Монітор LG 34WR50QK-B
Виробники
LG
Бачити більше, робити більше
Просте налаштування багатозадачності
Застосунок LG Switch - Перемикайтеся швидко
HDR10 із sRGB 99% - Побачте неймовірні кольори
Ергономічний дизайн - Легко та зручно
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
5.9 кг
Вага з упаковкою
8.4 кг
Вбудовані колонки
немає
Контрастність статична
3000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Регулювання нахилу
-5° ~ +15°
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри без підставки
809 х 358.9 х 91.5 мм
Розміри з підставкою
809 х 483.3 х 223.2 мм
Співвідношення сторін
21:9
Споживана потужність в робочому режимі
33 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Тип монітора
Для відеомонтажу, Широкоформатний, Безрамковий, З вигнутим екраном, Для дому та офісу
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort, 2 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
34"