Монітор Philips 27M2N3500NL/00
Виробники
Philips
Дисплей VA забезпечує чудову якість зображення
Висока частота оновлення
Низька затримка введення
Малий час відгуку
SmartContrast: для насичених відтінків чорного
Ігровий режим SmartImage
Режим LowBlue і запобігання мерехтінню
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
4.34 кг
Вбудовані колонки
немає
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
5000:1
Крок між пікселами, мм
0.23
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Регулювання нахилу
-5° ~ +20°
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри з підставкою
615 х 463 x 193 мм
Співвідношення сторін
16:9
Споживана потужність в робочому режимі
21.6 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
SmartImage Game, HDR 10, CrossHair, Low Blue Light, Flicker Free
Технології синхронізації
AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC
Тип монітора
Для відеомонтажу, Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський
Час реакції матриці
0.5мс
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х DisplayPort, 2 х HDMI, 1 x Нeadphone
Дисплей
Діагональ дисплея
27"