Монітор Philips 34B2U6603CH/00
Виробники
Philips
Дисплей VA відтворює дивовижне зображення із широкими кутами огляду
DisplayHDR 400 для більш реалістичного яскравого зображення
Вигнутий дизайн дисплея для більшого ефекту занурення
SmartKVM: для легкого перемикання між джерелами
Кришталево чітке зображення з UltraWide QHD 3440 x 1440 пікселів
Вебкамера для співпраці з мікрофоном із шумопоглинанням
Цей монітор Philips постачається з вбудованою вебкамерою на 5 Мп, мікрофоном із системою шумопоглинання та динаміками. Саме тому він ідеально підходить для роботи з дому та дистанційної співпраці. Його оснащено вдосконаленими датчиками для розпізнавання обличчя Windows Hello, що дозволяє зручно входити на пристрої з Windows менш ніж за 2 секунди. Фізичний вимикач камери забезпечує додаткову приватність, коли вебкамера не використовується. Мікрофон із системою шумопоглинання та два вбудовані динаміки на 5 Вт забезпечують чітке спілкування.
Регульована вебкамера: для відеоконференцій із комфортом
Автоматичне кадрування вебкамери за допомогою ШІ: для динамічних відеодзвінків
Гачок для навушників: для персоналізованого зберігання
Busylight: для налаштування робочого статусу
PowerSensor 2: для оптимізації енергоефективності
Роз’єм Thunderbolt 4: для миттєвого підключення
Цей монітори з док-станцією Philips оснащено роз’ємом Thunderbolt 4. Порівняно зі звичайними моніторами з роз’ємом USB-C, технологія Thunderbolt 4 забезпечує миттєву передачу даних, підтримує відео високої роздільної здатності, забезпечує багатопотокову передачу даних для послідовного з’єднання, а також дозволяє подавати до 100 Вт енергії на зовнішні пристрої.
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
10.61 кг
Вага з упаковкою
11.15 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Вбудована веб-камера
є
Висота видимої області
333.72 мм
Контрастність динамічна
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Підсвічування
WLED
Поворот монітора (Swivel)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
180
Регулювання нахилу
-5° ~ +30°
Регулювання положення
Розміри без підставки
807 x 369 x 112 мм
Розміри з підставкою
807 x 575 x 281 мм
Співвідношення сторін
21:9
Споживана потужність в робочому режимі
31.59 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.4 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
Adaptive-Sync
Тип монітора
Для відеомонтажу, Широкоформатний, Безрамковий, З вигнутим екраном, Геймерський
Час реакції матриці
4мс (GtG)
Ширина видимої області
797.22 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
4 x USB 3.2, 1 х DisplayPort, 2 x USB Type-C, RJ-45, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 2 х HDMI, 1 х Thunderbolt
Дисплей
Діагональ дисплея
34"