Монітор Philips 34M2C5501A/00
Виробники
Philips
Кришталево чисте зображення з UltraWide QHD 3440 x 1440 пікселів
DisplayHDR TrueBlack 400 для неймовірної деталізації в тінях
Дисплей із зігнутим корпусом для максимальних вражень
Розширена колірна палітра для яскравості зображення
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
8.61 кг
Вага з упаковкою
11.59 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Висота видимої області
333.72 мм
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Підсвічування
WLED
Поворот монітора (Swivel)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
130
Регулювання нахилу
-5° ~ +20°
Регулювання положення
Розміри без підставки
808 x 369 x 69 мм
Розміри з підставкою
808 x 434 x 311 мм
Співвідношення сторін
21:9
Споживана потужність в робочому режимі
47.8 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
AMD FreeSync Premium
Тип монітора
Час реакції матриці
0.5мс
Ширина видимої області
797.22 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 x Нeadphone, 2 х HDMI, 3 x USB 3.0, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort
Дисплей
Діагональ дисплея
34"