Монітор Philips 40B1U5600/00
Виробники
Philips
Технологія IPS
Кристально чисте зображення
DisplayHDR 400
Підключайте ноутбук за допомогою USB-C
Вбудований перемикач KVM
Вбудовані стерео АС для відтворення мультимедіа
LightSensor
Зручний доступ до аксесуарів
Регулювання нахилу, повороту та висоти
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
13.94 кг
Вага з упаковкою
17.65 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Висота видимої області
387.72 мм
Контрастність динамічна
Контрастність статична
Крок між пікселами, мм
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Підсвічування
WLED
Поворот монітора (Swivel)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
150
Регулювання нахилу
-5° ~ +30°
Регулювання положення
Розміри без підставки
944 x 419 x 54 мм
Розміри з підставкою
944 x 628 x 280 мм
Співвідношення сторін
21:9
Споживана потужність в робочому режимі
36 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.4 Вт
Технології поліпшення зображення
SmartImage, Flicker-Free, Picture-By-Picture, delta e:
Технології синхронізації
Adaptive-Sync
Тип монітора
Для відеомонтажу, Широкоформатний, Безрамковий, З вигнутим екраном, Геймерський
Час реакції матриці
4мс (GtG)
Ширина видимої області
926.22 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
Дисплей
Діагональ дисплея
40"