Монітор Samsung LS27C310EAIXCI
Виробники
Samsung
Мультимедійні можливості
Менше навантаження на очі
Прекрасна якість зображення
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
3.8 кг
Вага з упаковкою
5.6 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
336.3 мм
Регулювання нахилу
-2° ~ +20°
Розміри без підставки
612 x 363.5 x 41.4 мм
Розміри з підставкою
612 x 463.3 x 217.4 мм
Споживана потужність в робочому режимі
25 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.3 Вт
Технології поліпшення зображення
Eye Saver Mode, Game Mode, Flicker Free
Тип монітора
Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Ширина видимої області
597.88 мм
Інтерфейси та підключення
1 х VGA, 1 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
27"