Монітор Samsung LS27C330GAIXCI
Виробники
Samsung
Чудова якість зображення
Мультимедійні можливості
Менше навантаження на очі
VESA
75x75 мм
Вага без упаковки
3.6 кг
Вага з упаковкою
5.9 кг
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Регулювання нахилу
-2° ~ +22°
Розміри без підставки
611.7 х 361 х 53.6 мм
Розміри з підставкою
611.7 х 462.7 х 253.5 мм
Технології поліпшення зображення
Image Size, Eye Saver Mode, Game Mode, Flicker Free
Технології синхронізації
AMD FreeSync
Тип монітора
Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу, Геймерський
Час реакції матриці
4мс (GtG)
Ширина видимої області
597.888 мм
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 х DisplayPort
Дисплей
Діагональ дисплея
27"