Монітор Samsung LS27D400GAIXCI
Виробники
Samsung
Ергономіка пристрою покращена підставкою HAS PIVOT, яка дозволяє регулювати висоту, нахил і поворот монітора. Підтримка кріплення VESA (100х100 мм) додає гнучкості у встановленні.
Монітор підтримує підключення через USB, HDMI, Display Port та mini-jack 3.5 мм, що робить його сумісним із багатьма пристроями. Інтелектуальні технології, такі як Flicker-Free, Eye Saver Mode, Auto Source Switch та Energy Saving Solution, захищають очі та допомагають зменшити енергоспоживання, яке в середньому становить 23 Вт.
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
4 кг
Вага з упаковкою
5.6 кг
Вбудовані колонки
немає
Контрастність динамічна
Mega
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
WLED
Поворот монітора (Swivel)
Поворотний екран (Pivot)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
105
Регулювання нахилу
-3° ~ +25°
Регулювання положення
регулювання по висоті, регулювання нахилу, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot)
Розміри без підставки
612.7 x 360.9 x 39.8 мм
Розміри з підставкою
612.7 x 538.3 x 219 мм
Споживана потужність в робочому режимі
23 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
off timer plus, Image Size, Eye Saver Mode, Flicker Free
Тип монітора
Широкоформатний, Для програміста, Безрамковий, Для дому та офісу
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Ширина видимої області
597.888 мм
Інтерфейси та підключення
1 x Нeadphone, 2 х HDMI, 2 x USB 2.0, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort
Дисплей
Діагональ дисплея
27"