Монітор Samsung LS27DG300EIXCI
Виробники
Samsung
Відгук у реальному часі
Технологія AMD FreeSync
Зловіть ворогів, що ховаються в тіні, завдяки поліпшеній контрастності
Технологія Virtual Aim Point
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана
Безрамковий дизайн із трьох боків
Ергономічна підставка
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
4.4 кг
Вага з упаковкою
6.4 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
335.644 мм
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
3000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Підсвічування
WLED
Поворот монітора (Swivel)
Поворотний екран (Pivot)
-2° ~ +92°
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
120
Регулювання нахилу
-5° ~ +20°
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри без підставки
618.2 x 376.9 x 92.4 мм
Розміри з підставкою
618.2 x 520.6 x 234.2 мм
Співвідношення сторін
16:9
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 25 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Eye Saver Mode, sRGB 95%, HDR 10, Black Equalizer, Flicker Free, Eco Saving Plus
Технології синхронізації
AMD FreeSync
Тип монітора
Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський
Час реакції матриці
1мс (MPRT)
Ширина видимої області
596.736 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х DisplayPort, 1 x Нeadphone, 1 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
27"