Монітор Samsung LS27FG812SIXCI
Виробники
Samsung
Пориньте в захопливу деталізацію
QD-OLED у 4K
Грайте комфортно та без жодних перешкод
Технологія без відблисків Glare Free
Помічайте найдрібніші деталі навіть у темряві
VESA DisplayHDR TrueBlack 400
Технологія Samsung OLED Safeguard+
Динамічна система охолодження
Розумне регулювання яскравості завдяки тепловій модуляції
Виявлення логотипів і панелі завдань
Заставка
Випереджайте супротивників із максимальною швидкістю
Частота оновлення зображення 240 Гц і час відгуку 0.03 мс
Плавний ігровий процес без затримок
Технологія AMD FreeSync Premium Pro
Ефектний вигляд у будь-якому інтер'єрі
Сучасний металевий дизайн
Створений для ще більшого захоплення
CoreSync та CoreLighting+
Перемагайте легко та впевнено
Ергономічна підставка
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
6.9 кг
Вага з упаковкою
9.5 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
332.9 мм
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Підсвічування
OLED
Поворот монітора (Swivel)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
120
Регулювання нахилу
-2° ~ +25°
Регулювання положення
Розміри без підставки
611.7 x 353.8 x 49.2 мм
Розміри з підставкою
611.7 x 554.2 x 263.5 мм
Співвідношення сторін
16:9
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 140 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
AMD FreeSync Premium Pro
Тип монітора
Для фотографа/дизайнера, Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський
Час реакції матриці
0.03мс (GtG)
Ширина видимої області
589.97 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
2 x USB 3.2, 1 х DisplayPort, 1 x Нeadphone, 1 х USB Type-B, 2 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
27"