Монітор Samsung LS32D700EAIXCI
Виробники
Samsung
Роздільна здатність UHD
Підвищена реалістичність
Підключайте більше пристроїв
Легке та миттєве налаштування
Зніміть напругу з очей
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
5.9 кг
Вага з упаковкою
8 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
392.234 мм
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
3000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Регулювання нахилу
-2° ~ +25°
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри без підставки
713.9 x 424.7 x 41.8 мм
Розміри з підставкою
713.9 x 501.6 x 180 мм
Співвідношення сторін
16:9
Споживана потужність в робочому режимі
53 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
HDR 10, Flicker Free, Eye Saver Mode, Picture-In-Picture, Picture-By-Picture, sRGB 99%
Технології синхронізації
Adaptive-Sync
Тип монітора
Для відеомонтажу, Для фотографа/дизайнера, Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Ширина видимої області
697.306 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort
Дисплей
Діагональ дисплея
32"