Монітор Samsung LS32DM801UIXUA
Виробники
Samsung
Миттєвий доступ до улюбленого OTT-контенту
Покращуйте якість OTT-контенту з функціями AI
Не пропускайте жодних деталей
Стиль і комфорт без компромісів
Зручне під'єднання
Чіткість кожного слова завдяки функціям AI
Усі ваші улюблені ігри
Система керування на сонячних батареях
Розроблено для користувачів із вадами зору
Просте керування для вашого розумного будинку
Пориньте у світ об'ємного звуку
Контролюйте ваші тренування, як ніколи раніше
Більш швидкий і простий доступ до робочих інструментів
Відео дзвінки без зайвого клопоту
Миша та клавіатура на різних пристроях
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
7.2 кг
Вага з упаковкою
10.4 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Висота видимої області
392.234 мм
Контрастність статична
3000:1
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
120
Регулювання нахилу
-2° ~ 15°
Регулювання положення
поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри без підставки
713.4 x 423.8 x 24.5 мм
Розміри з підставкою
713.4 x 616.2 x 200 мм
Споживана потужність в робочому режимі
65 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
HDR 10, Eye Saver Mode, Image Size, Auto Source Switch+, HDR 10+, sRGB 99%, Game Bar 2.0
Технології синхронізації
Adaptive-Sync
Тип монітора
Для відеомонтажу, Для фотографа/дизайнера, Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу
Час реакції матриці
4мс (GtG)
Ширина видимої області
697.306 мм
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, Bluetooth 5.2, 2 x USB 2.0, 1 х USB Type-C, Wi-Fi5
Дисплей
Діагональ дисплея
32"