Монітор Samsung LS32FG812SIXCI
Виробники
Samsung
Пориньте в захопливу деталізацію
QD-OLED у 4K
Грайте комфортно та без жодних перешкод
Технологія без відблисків Glare Free
Помічайте найдрібніші деталі навіть у темряві
VESA DisplayHDR TrueBlack 400
Технологія Samsung OLED Safeguard+
Динамічна система охолодження
Розумне регулювання яскравості завдяки тепловій модуляції
Виявлення логотипів і панелі завдань
Заставка
Випереджайте супротивників із максимальною швидкістю
Частота оновлення зображення 240 Гц і час відгуку 0.03 мс
Плавний ігровий процес без затримок
Технологія AMD FreeSync Premium Pro
Ефектний вигляд у будь-якому інтер'єрі
Сучасний металевий дизайн
Створений для ще більшого захоплення
CoreSync та CoreLighting+
Перемагайте легко та впевнено
Ергономічна підставка
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
8.4 кг
Вага з упаковкою
12 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
394.73 мм
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Підсвічування
OLED
Поворот монітора (Swivel)
Поворотний екран (Pivot)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
120
Регулювання нахилу
-2° ~ +25°
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри без підставки
719.7 х 414.7 х 49.2 мм
Розміри з підставкою
719.7 х 584.6 х 263.5 мм
Співвідношення сторін
16:9
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 180 Вт
Технології поліпшення зображення
Тип монітора
Для фотографа/дизайнера, Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський
Час реакції матриці
0.03мс (GtG)
Ширина видимої області
699.48 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
2 x USB 3.2, 1 х DisplayPort, 1 x Нeadphone, 1 х USB Type-B, 2 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
32"
Роздільна здатність
3840 x 2160
Тип матриці
OLED
Частота оновлення екрану
240 Гц
Додатково
Особливості
RGB підсвічування, USB-концентратор
Фізичні характеристики
Колір
сріблястий
Інші
Виробник
Samsung
Модель
LS32FG812SIXCI
Артикул
LS32FG812SIXCI
Гарантія, міс
24
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Монітор Dell AW2725QF (210-BNHT)
Монітор DELL 27" AW2725QF пропонує IPS-матрицю з роздільною здатністю 4K (3840x2160), яка забезпечує неймовірну деталізацію та яск..
Монітор MSI MAG 27CQ6F
Монітор BenQ EX271
BenQ EX221 — це 27"-дюймовий ігровий монітор, створений для забезпечення максимального занурення в ігровий процес. Завдяки розділь..