Монітор Samsung LS34DG852SIXUA
Виробники
Samsung
OLED-панель та процесор Neo Quantum
Дисплей HDR True Black 400
Ultra WQHD
Час відгуку 0.1 мс і частота оновлення 175 Гц
AMD FreeSync Преміум
Досвід смарт-ТВ
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
7.5 кг
Вбудовані колонки
так
Контрастність статична
Крок між пікселами, мм
0.233
Підсвічування
OLED
Регулювання нахилу
-2° ~ +20°
Регулювання положення
поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри без підставки
363.5 x 813.6 x 128.1 мм
Розміри з підставкою
522.3 x 813.6 x 192.8 мм
Співвідношення сторін
21:9
Споживана потужність в робочому режимі
50 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium
Тип монітора
Час реакції матриці
0.03мс (GtG)
Інтерфейси та підключення
1 х mini DisplayPort, Bluetooth, 1 х USB Type-C, Wi-Fi, 1 x mini HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
34"