Монітор Samsung LS49CG930SIXCI
Виробники
Samsung
OLED і Neo Quantum Processor Pro
49" Dual QHD
DisplayHDR True Black 400
Час відгуку 0.03 мс та частота оновлення 240 Гц
AMD FreeSync Premium Pro
Game Bar
Вбудований динамік
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
12.6 кг
Вага з упаковкою
18.1 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Висота видимої області
339.2 мм
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Підсвічування
OLED
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
120
Регулювання нахилу
-2° ~ +15°
Регулювання положення
регулювання нахилу, регулювання по висоті
Розміри без підставки
1194.7 х 365 х 180.8 мм
Розміри з підставкою
1194.7 х 529.3 х 284 мм
Співвідношення сторін
32:9
Споживана потужність в робочому режимі
78 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
Тип монітора
Для фотографа/дизайнера, Широкоформатний, Безрамковий, З вигнутим екраном, Геймерський
Час реакції матриці
0.03мс
Ширина видимої області
1196.7 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х DisplayPort, 1 х micro HDMI, 3 x USB 3.0, 1 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
49"