Монітор Samsung LS49DG952SIXUA
Виробники
Samsung
Продуктивність, яка вражає
Безкомпромісний огляд
Миттєва реакція та швидкий відгук
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
12.6 кг
Вага з упаковкою
18.1 кг
Вбудовані колонки
2 х 10 Вт
Висота видимої області
339.2 мм
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Регулювання положення
регулювання по висоті, регулювання нахилу
Розміри без підставки
1194.7 х 365 х 180.8 мм
Розміри з підставкою
1194.7 х 529.3 х 236.9 мм
Споживана потужність в робочому режимі
макс. 220 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible
Час реакції матриці
0.03мс (GtG)
Ширина видимої області
1196.7 мм
Інтерфейси та підключення
Bluetooth 5.2, Wi-Fi (802.11ac), 1 х DisplayPort, 1 х micro HDMI, 3 x USB Type-C, 1 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
49"