Монітор Samsung LS57CG952NIXUA
Виробники
Samsung
Перший у світі подвійний UHD-монітор
Вигнутий екран 1000R
Технологія Quantum Matrix
VESA DisplayHDR 1000
Частота оновлення 240 Гц
AMD FreeSync Premium Pro
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
19 кг
Вага з упаковкою
26.8 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
392.23 мм
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
2500:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Підсвічування
WLED
Поворот монітора (Swivel)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
130
Регулювання нахилу
-3° ~ +10°
Регулювання положення
Розміри без підставки
1327.5 х 429.5 х 338.4 мм
Розміри з підставкою
1327.5 х 601 х 499.6 мм
Співвідношення сторін
32:9
Споживана потужність в робочому режимі
165 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
AMD FreeSync Premium Pro
Тип монітора
Час реакції матриці
1мс (GtG)
Ширина видимої області
1394.61 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х DisplayPort, 1 x Нeadphone, 3 х HDMI, 2 x USB 3.0
Дисплей
Діагональ дисплея
57"