Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40297)
Виробники
Asus
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19.5 В
Вихідний струм (сила струму)
7.7 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Asus
Тип роз'єму підключення до ноутбука
4.5 x 3.0 мм
Інші
Виробник
Модель
150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус
Артикул
A17-150P1A / A40297
Гарантія, міс
12
Штрихкод
A40297
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 6.0/3.7 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40367)
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V 7.7A разъем 5.5/2.5 (ADP-150NB / A40065)
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V 7.7A - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашог..
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, роз'єм 5.5/2.5, Slim-корпус (A17-150P1A / A40327)