Блок живлення до ноутбуку ASUS 33W Eeebook 19V 1.75A разъем USB-special (ADP-33AWAD / A40259)
Виробники
Asus
Оригінальний блок живлення є мережевим, тобто в ньому вже передбачений перехідник під розетку 220В європейського типа.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
33 Вт
Вихідний струм (сила струму)
1.75 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісні парт-номера блоків живлення
01A001-0342100, ADP-33AWAD, ASX205T-808
Сумісність з моделями ноутбуків
X205, E202, E205, TP200
Сумісність з ноутбуками
Asus
Тип роз'єму підключення до ноутбука
USB-special
Інші
Виробник
Модель
33W Eeebook 19V 1.75A разъем USB-special