Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (HA45NM140 / A40155)
Виробники
Dell
Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A 7 - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19.5 В
Вихідна потужність
45 Вт
Вихідний струм (сила струму)
2.31 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Захист
захист від перепадів напруги, короткого замикання
Сумісність з ноутбуками
Dell
Тип роз'єму підключення до ноутбука
4.5 x 3.0 мм
Інші
Виробник
Модель
45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0 (pin inside)