Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm (ACACL65W)
Виробники
Grand-X
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
65 Вт
Вихідний струм (сила струму)
3,42 А
Джерело живлення
мережа 220 В