Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V, 2.25A, разъем 4.0/1.7 (ADLX45NLC3 / A40171)
Виробники
Lenovo
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Вихідна напруга
20 В
Вихідна потужність
45 Вт
Вихідний струм (сила струму)
2.25 A
Джерело живлення
мережа 220 В