Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 120W 19V 6.32A, 5.5*1.7 (LAC120/19-5.5*1.7)
Виробники
Merlion
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
120 Вт
Вихідний струм (сила струму)
6.32 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Acer
Тип роз'єму підключення до ноутбука
5.5 x 1.7 мм
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
Merlion
Модель
ACER 120W 19V 6.32A, 5.5*1.7