Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz Goodram (GR3200S464L22/16G)
Виробники
GOODRAM
Належить до сучасного типу DDR4, тому поряд із хорошою продуктивністю демонструє ефективне споживання енергії. Заявлена частота роботи - 3200 МГц. Допоможе збільшити швидкодію системи та зробити її апгрейд, наділяючи більшими можливостями для роботи.
Буферизація
unbuffered
Напруга живлення
1.2 В
Об'єм пам'яті
16 ГБ
Охолодження
немає
Перевірка і корекція помилок (ECC)
non-ECC
Стандарти пам'яті
PC4-25600
Таймінги
CL22
Тип пам'яті
DDR4
Форм-фактор пам'яті
260-pin SO-DIMM
Частота пам'яті
3200 МГц
Основні характеристики
Кількість модулів у наборі
1
Інші
Виробник
Goodram
Модель
SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz