Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz Goodram (GR3200S464L22S/16G)
Напруга живлення
1.2 В
Об'єм пам'яті
16 ГБ
Частота пам'яті
3200 МГц
Модель
SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz