Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 4GB 2400 MHz Goodram (GR2400S464L17S/4G)
Виробники
GOODRAM
Завдяки модулям пам'яті SoDIMM DDR4 4GB 2400 MHz GOODRAM (GR2400S464L17S/4G)  Ви дізнаєтеся, на що дійсно здатний ваш комп'ютер. SODIMM (Small Outline DIMM) - це спеціальні модулі для портативних комп'ютерів, що відрізняються зменшеним розміром. Цей тип модулів пам'яті використовується також і в комунікаційному обладнанні, де важливі їх габарити, в усі сучасні ноутбуки встановлюються модулі формату SODIMM.
Переваги в порівнянні з DDR3:
- більш висока пропускна здатність;
- понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення);
- менше енергоспоживання та поліпшене енергозбереження.
Буферизація
unbuffered
Напруга живлення
1.2 В
Об'єм пам'яті
4 ГБ
Охолодження
немає
Перевірка і корекція помилок (ECC)
non-ECC
Стандарти пам'яті
PC4-19200
Таймінги
CL17
Тип пам'яті
DDR4
Форм-фактор пам'яті
260-pin SO-DIMM
Частота пам'яті
2400 МГц
Основні характеристики
Кількість модулів у наборі
1
Інші
Виробник
Goodram
Модель
SoDIMM DDR4 4GB 2400 MHz