Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-PP288 (90NB14W1-M00BB0)
Виробники
Asus
Zenbook зі штучним інтелектом
Відчуйте свободу
Для цілодобового використання
Технології штучного інтелекту
Побачте неймовірне
Чудове звучання
Більше комфорту, менше відволікання
Стабільне й швидкісне підключення
Зручне підключення периферії
Найкраща якість спілкування онлайн
Камера ASUS AI робить все, щоб ви виглядали у найкращому світлі під час віртуальних конференцій.
Чітко чуйте та будьте почуті
Миттєве розблокування
Механічна шторка вебкамери
Відповідність військовому стандарту США
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації
Ємність аккумулятору
75 Втг
Додатково
Адаптер USB Type-A - RJ45, чохол в комплекті, Зарядка від USB
Кількість слотів для оперативної пам'яті
відсутні, розпаяна на МП
Об'єм SSD
1 ТБ
Покоління процесора Intel
U-series
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Яскравість
400nits
Відеокарта
Відеокарта
Intel Arc Graphics
Живлення
Ємність батареї
4 cell
Комунікаційні можливості
Бездротові технології
Bluetooth, Wi-Fi
Мультимедіа
Веб-камера
WEB-Camera
Додаткові можливості
стереодинаміки, вбудований мікрофон
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х USB 3.2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм
Система зберігання данних
Оптичний привід
No ODD
Типи внутрішніх накопичувачів
SSD
Основні характеристики
Серія (модельний ряд)
Asus ZenBook Duo
Тип ноутбуку
бізнес, для роботи та навчання
Дисплей
Діагональ дисплея
14"
Поверхня екрану
глянсова
Роздільна здатність
2880x1800 (Retina)
Тип матриці
OLED
Частота оновлення екрану
120 Гц
Процесор
Кількість ядер процесора
16
Процесор
Intel Core Ultra 9 285H (1.0 - 5.4 ГГц)
Функції пам'яті
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Програмне забезпечення
Операційна система
DOS
Додатково
Особливості
зарядка від USB, підсвічування клавіатури, TPM модуль
Фізичні характеристики
Висота
15 мм
Глибина
220 мм
Ширина
312 мм