Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-PP289 (90NB14W2-M00BC0)
Виробники
Asus
Zenbook зі штучним інтелектом
Відчуйте свободу
Для цілодобового використання
Технології штучного інтелекту
Побачте неймовірне
Чудове звучання
Більше комфорту, менше відволікання
Стабільне й швидкісне підключення
Зручне підключення периферії
Найкраща якість спілкування онлайн
Камера ASUS AI робить все, щоб ви виглядали у найкращому світлі під час віртуальних конференцій.
Чітко чуйте та будьте почуті
Миттєве розблокування
Механічна шторка вебкамери
Відповідність військовому стандарту США
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації
Додатково
USB Type-A - RJ45 адаптер, чохол в комплекті, Зарядка від USB
1 ТБ
Покоління процесора Intel
U-series
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Відеокарта
Intel Arc Graphics
Бездротові технології
Bluetooth, Wi-Fi
Мультимедіа
Веб-камера
WEB-Camera
Інтерфейси та підключення
1 х USB 3.2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм
Серія (модельний ряд)
Asus ZenBook Duo
Тип ноутбуку
бізнес, для роботи та навчання
Дисплей
Діагональ дисплея
14"
Роздільна здатність
2880x1800 (Retina)
Процесор
Intel Core Ultra 9 285H (1.0 - 5.4 ГГц)
Функції пам'яті
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Програмне забезпечення
Операційна система
DOS
Висота
15 мм
Глибина
220 мм
Ширина
312 мм