Стабілізатор REAL-EL STAB WM-5000 (EL122400014)
Виробники
REAL-EL
Індикація
затримка, вхідна напруга, вихідна напруга, висока напруга, низька напруга, перевантаження по напрузі
Відносна вологість
0 - 90%
Відображення значень вхідного/вихідного напруг
LCD дисплей
Вихідні роз'єми
клеми
Вхідні роз'єми
клеми
Запобіжник
32 А
Захист від
коротке замикання, перегріву, перевантаження
Мінімальна вхідна напруга, В
150V
Максимальна вхідна напруга, В
270V
Підключення до мережі 220В
клемна колодка
Потужність, ВА
5000 VA
Потужність, Вт
4000 Вт
Рекомендоване застосування
для побутової техніки, для генератора
Розмір, мм
380 х 234 х 105 мм
Спосіб установки
настінний
Температура навколишнього середовища
0 ~ 40 °C
Тип
релейний
Точність стабілізації
8%