Блок живлення Azza 1000W (PSAZ-1000P)
Виробники
AZZA
Новий стандарт ATX 3.0 описує суворіші вимоги до параметрів електроживлення компонентів наступного покоління, і модель TUF Gaming 1000 Вт Gold повністю відповідає йому. У комплект постачання блоку живлення входить 16-контактний кабель PCIe, здатний надати до 600 Вт відеокарти PCIE 5.0.
  • Ефективна та надійна модель, розрахована на тривалий період використання.
  • Конденсатори та дроселі відповідають військово-промисловим стандартам якості
  • Спеціальне покриття друкованої плати захищає від вологи, пилу та екстремальних температур.
  • Преміальна елементна база та високий ККД, що відповідає стандарту 80 PLUS Platinum
  • Сумісність з ATX 3.0
OutputCurrent +12V1
83A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
12
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
1000 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Platinum
Стандарт БЖ
ATX 12 V
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Azza
Модель
1000W
Артикул
PSAZ-1000P
Гарантія, міс
12
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Gamemax 500W (GP-500)
Блок живлення GAMEMAX 500W (GM-500)Комп'ютерний блок живлення - джерело живлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера елек..
Блок живлення TP-Link TL-MCRP100
Блок живлення Gamemax 400W (GP-400A)
Блок живлення Teltonika PR318EUA
Основні характеристики:Вхідна напруга: 100 – 240 В змінного струмуВхідна частота: 50/60 ГцВхідний струм: 2,5 АВхідний роз'єм: ЄС (..