Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750W)
Виробники
AZZA
Блок живлення поєднує компоненти високого рівня та надійне рішення для охолодження.
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
3
Кількістьроз'ємів Peripheral
1
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
4x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
160 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Bronze
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Azza
Модель
750W
Артикул
PSAZ-750W
Гарантія, міс
36
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Gamemax 500W (VP-500)