Блок живлення Chieftec 400W (APB-400B8)
Виробники
CHIEFTEC
Модель APB-400B8 відноситься до новітньої і сучасної бюджетної серії блоків живлення CHIEFTEC VALUE, однією з кращих серед всіх представлених рішень на ринку по критеріях ціна / якість / ефективність. Блок володіє широким набором конекторів і довгими рідними кабелями, що спрощує складання системи. Серед усього іншого, в ньому присутній легкий 120мм вентилятор з термоконтролем, що дозволяє йому не видавати зайвого шуму навіть при повному навантаженні системи і забезпечувати реальну вихідну потужність. APB-400B8 сертифікований за стандартами CE, CB TÜV, EAC, має захисту UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього чи офісного ПК.
OutputCurrent +12V1
18A
OutputСurrent +3,3V
22A
OutputСurrent +5V
18A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
3
Кількістьроз'ємів Peripheral
2
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
1x6+2 pin
Підключення материнскої плати
24 pin
Підключення процесора
4pin
Потужність
400 Вт
Розмір, мм
150 x 140 x 87 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.3
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Chieftec
Модель
400W