Блок живлення CoolerMaster 600W MWE 600 Bronze V2 (MPE-6001-ACAAB-EU)
Виробники
CoolerMaster
80 Plus Bronze Efficiency
120-мм вентилятор HDB
Без звуку
Платформа MWE Bronze має вбудований безшумний режим для роботи за низької потужності. Поки ваша система є в режимі очікування або працює на навантаженнях, нижчих від 50 Вт, вентилятор не буде обертатися. Це забезпечує повну тишу під час звичайної роботи. Щойно ваша система подолає поріг навантаження 50 Вт, 120-міліметровий вентилятор HDB активується автоматично й охолоджує блок відповідним способом залежно від використання системи та потреб.
Плоскі, чорні кабелі
OutputCurrent +12V1
49A
OutputСurrent +3,3V
18A
OutputСurrent +5V
18A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
4x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
600 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Bronze
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.52
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
CoolerMaster
Модель
600W MWE 600 Bronze V2