Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.store.1778806186): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68 Блок живлення Deepcool 650W PF650 (R-PF650D-HA0B-EU) купити в Вишневе, Крюківщина в магазині ВідеоЗвук
Блок живлення Deepcool 650W PF650 (R-PF650D-HA0B-EU)
Виробники
Deepcool
OutputCurrent +12V1
52А
OutputСurrent +3,3V
15A
OutputСurrent +5V
15A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
2
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
650 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.4
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Deepcool
Модель
650W PF650
Артикул
R-PF650D-HA0B-EU
Гарантія, міс
12
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення MSI 850W MAG A850GN PCIE5 (MAG A850GN PCIE5)
Блок живлення Casecom 600W (CM 600 ATX)
Casecom 600W (CM 600 ATX) – надійний та доступний за ціною блок живлення потужністю 600 Вт для систем середнього рівня продуктивно..