Блок живлення FSP 1200W (FSP1200-50AAG)
Виробники
FSP
FSP1200-50AAG - це промисловий імпульсний блок живлення. Ця модель пропонує загальну потужність до 1200 Вт і використовує унікальну активну схему PFC (Power Factor Correction - корекція коефіцієнта потужності) з електричними компонентами з великим навантаженням, що робить її ідеальною для використання в промислових умовах. Крім того, завдяки повному діапазону вхідних та вихідних електричних характеристик, цей блок живлення є найкращим вибором для сервера, робочої станції, зв'язку або будь-якого іншого додатку автоматизації. Ця модель також відповідає останнім стандартам безпеки та електромагнітної сумісності, що дозволяє їй відповідати різним нормам у всьому світі. Використовує стандарт кабелю живлення C19 (кабель в комплект не входить).
OutputCurrent +12V1
100А
OutputСurrent +3,3V
30A
OutputСurrent +5V
30A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.8А
Діаметр вентиляторів
1x140 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
2
Кількість роз'ємів SATA
16
Кількістьроз'ємів Peripheral
14
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
6x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
1200 Вт
Розмір, мм
190 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Основні характеристики
Інше
без кабелю живлення
Інші
Виробник
FSP
Модель
1200W