Блок живлення HighPower 750W (HP1-M750BR-H12S)
Виробники
HighPower
Блок живлення HighPower ELITE Series є важливим компонентом для забезпечення ефективної роботи комп'ютерних систем. Вироблений з дотриманням стандарту 80 PLUS Bronze даний блок живлення забезпечує високу ефективність до 85% при навантаженні 230 В. Це значно знижує споживання електроенергії і, як наслідок, економить витрати на електроенергію, що особливо актуально для користувачів в Україні, де ціни на електроенергію можуть бути високими.
OutputCurrent +12V1
62.5A
OutputСurrent +3,3V
22A
OutputСurrent +5V
22A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
4x6+8 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
140 х 150 х 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Bronze
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
HighPower
Модель
750W
Артикул
HP1-M750BR-H12S
Гарантія, міс
36
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення PcCooler 1000W (YN1000)
Блок живлення Gamemax GM-500 80+ APFC Black
Блок живлення Gamemax 600W (VP-600-M-RGB)
Блок живлення Cougar 750W (GST750)
Блок живлення Gamemax 850W (GS-850G Black)