Блок живлення Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31)
Виробники
Seasonic
Діаметр вентиляторів
1x135 мм
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 3.1
Інші
Виробник
Seasonic
Модель
750W FOCUS-GX-750-ATX31
Артикул
FOCUS-GX-750-ATX31
Гарантія, міс
120
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення MSI 550W (MAG A550BNL)
Блок живлення PcCooler 1200W (YS1200)
Блок живлення Deepcool 650W (PL650D)