Блок живлення Xilence 1050W Performance X (XP1050MR9)
Виробники
Xilence
Безшумне охолодження завдяки великій 140мм вентилятора. Інноваційний Airflow-Design забезпечує покращений відтік тепла. Всі технології захисту: OVP (Захист від перенапруги). UVP (Захист від зниженої напруги). OCP (Захист від надструмів). OTP (Захист від перегрівання). SCP (Захист від короткого замикання)
OutputCurrent +12V1
87.5A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x140 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
8
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
6x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
1050 Вт
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.4
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Xilence
Модель
1050W Performance X
Артикул
XP1050MR9
Гарантія, міс
12
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Gamemax 800W (GX-800)
Блок живлення Gamemax 600W (GX-600)
Блок живлення Gamemax 120W (GM-120)