Блок живлення Xilence 650W (XP650R6.2)
Виробники
Xilence
Блок живлення Xilence XP650R6.2 потужністю 650 Вт забезпечує стабільну напругу, високу ефективність та енергозбереження. Він ідеально підходить для використання в домашніх та офісних ПК.
Інноваційний Airflow-Design сприяє покращеному відтоку тепла.
Важливою перевагою блоку живлення Xilence XP650R6.2 є низьке споживання енергії у режимі очікування.
У блоці живлення передбачені такі технології захисту:
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OLP (захист від навантаження).
OutputCurrent +12V1
24A
OutputСurrent +3,3V
23A
OutputСurrent +5V
17A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
650 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.52
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Xilence
Модель
650W
Артикул
XP650R6.2
Гарантія, міс
36
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Deepcool 800W (PL800D)