Блок живлення Zalman 750W Teramax 2 (ZM750-TMX2)
Виробники
Zalman
Блок живлення Teramax 2 ємністю 750 Вт забезпечує високу ефективність понад 90% і сертифікацію 80+ Gold для енергозбереження. Оснащений 120-міліметровим вентилятором для ефективного охолодження.
OutputCurrent +12V1
62.5A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
8
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
3x6+2pin, 1x16pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
86x150x140 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Zalman
Модель
750W Teramax 2
Артикул
ZM750-TMX2
Гарантія, міс
12
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Deepcool 650W (PN650D)
Блок живлення PcCooler 650W (YK650)