Накопичувач SSD 2.5″ 480GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP480GBST)
Виробники
Wibrand
Wibrand Spider SATA III — високопродуктивний внутрішній твердотільний накопичувач формфактора 2,5", що має інтерфейс SATAIII та флешпам'ять 3D NAND TLC. Дозволить з легкістю пришвидшити роботу вашого комп'ютера, а також використовувати на максимум можливості сучасних програм, без проблем та гальмувань працювати зі складними застосунками.
Напрацювання на відмову
1.5 млн. годин
Об'єм пам'яті
480 GB
Тип флеш-пам'яті
3D TLC NAND
Основні характеристики
Інтерфейс підключення
SATA III (6Gb/s)
Тип накопичувача
внутрішній
Швидкість запису
460 Mb/s
Швидкість читання
550 Mb/s
Форм-фактор
2.5"
Додатково
Тип поставки
BOX
Фізичні характеристики
Габарити
100 х 69 х 7 мм