Відеокарта ASUS GeForce RTX5070 Ti 16GB TUF OC GAMING (TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING)
Виробники
Asus
Майстерність охолодження
Дизайн MaxContact
Велика парова камера
Модернізація Axial-tech
Нові напрямки
Вентильований екзоскелет
Версія DirectX
1‎2 Ultimate
Версія OpenGL
4.6
Вид охолодження
кулер, радіатор
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Кількість вентиляторів
3 шт
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення
850 Вт
Максимальна роздільна здатність
7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв
4
Об'єм вбудованої пам'яті
16 ГБ
Призначення
ігрова
Роз'єми
2 x HDMI 2.1а, 3 x DisplayPort 2.1b
Роз'єми додаткового живлення
16 pin
Розміри
329 x 140 x 62.5 мм
Розрядність шини пам'яті
256 Bit
Сімейство графіки
NVIDIA
Сумісність з HDCP
так
Тип пам'яті
GDDR7
Тип системи охолодження
активний
Частота пам'яті
28000 MHz